    t-Global Technology TG-A1660-160-160-1.5
    型号:
    TG-A1660-160-160-1.5
    规格书:
    双灏业商城TG-A1660-160-160-1.5.pdf
    描述:
    THERM PAD 160MMX160MM GRAY
    产品介绍
    系列:
    TG-A1660
    包装:
    Bulk
    用途:
    Multi
    类型:
    Gap Filler Pad, Sheet
    外形尺寸:
    160.00mm x 160.00mm
    厚度:
    0.0591" (1.500mm)
    材质:
    Silicone
    颜色:
    Gray
    热阻率:
    导热系数:
    16.6W/m-K