    t-Global Technology TG-A2200-45-45-1.5
    型号:
    TG-A2200-45-45-1.5
    规格书:
    双灏业商城TG-A2200-45-45-1.5.pdf
    描述:
    THERM PAD 45X45MM GRAY
    产品介绍
    系列:
    TG-A2200
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    用途:
    Multi
    类型:
    Gap Filler Pad, Sheet
    外形尺寸:
    45.00mm x 45.00mm
    厚度:
    0.0591" (1.500mm)
    材质:
    Silicone
    粘合剂:
    Tacky - One Side
    背衬、载体:
    颜色:
    Gray
    热阻率:
    导热系数:
    2.2W/m-K