    t-Global Technology TG-A373S-15-10-0.3-1A
    型号:
    TG-A373S-15-10-0.3-1A
    规格书:
    双灏业商城TG-A373S-15-10-0.3-1A.pdf
    描述:
    THERM PAD 15MMX10MM W/ADH YLW
    产品介绍
    系列:
    L37-3S
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    Multi
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    形状:
    Rectangular
    外形尺寸:
    15.00mm x 10.00mm
    厚度:
    0.0120" (0.305mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    粘合剂:
    Adhesive - One Side
    背衬、载体:
    颜色:
    Yellow
    热阻率:
    导热系数:
    1.9W/m-K