    t-Global Technology TG-A4500-160-160-2.0
    型号:
    TG-A4500-160-160-2.0
    规格书:
    双灏业商城TG-A4500-160-160-2.0.pdf
    描述:
    THERM PAD 160MMX160MM PURP
    产品介绍
    产品状态:
    Obsolete
    外形尺寸:
    160.00mm x 160.00mm
    厚度:
    0.0790" (2.000mm)
    导热系数:
    4.5W/m-K