    t-Global Technology TG-A4500-325-325-0.8
    型号:
    TG-A4500-325-325-0.8
    规格书:
    双灏业商城TG-A4500-325-325-0.8.pdf
    描述:
    THERM PAD 325X325MM PURP
    产品介绍
    系列:
    TG-A4500
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    Multi
    类型:
    Gap Filler Pad, Sheet
    外形尺寸:
    325.00mm x 325.00mm
    厚度:
    0.0310" (0.787mm)
    材质:
    Silicone
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Purple
    热阻率:
    导热系数:
    4.5W/m-K