    t-Global Technology TG-A486A-300-300-0.3-0
    型号:
    TG-A486A-300-300-0.3-0
    规格书:
    双灏业商城TG-A486A-300-300-0.3-0.pdf
    描述:
    THERM PAD 300MMX300MM HENNA
    产品介绍
    系列:
    H48-6A
    外形尺寸:
    300.00mm x 300.00mm
    厚度:
    0.0120" (0.305mm)
    颜色:
    Henna
    热阻率:
    导热系数:
    4.0W/m-K