    t-Global Technology TG-A486C-320-320-0.5-2A
    型号:
    TG-A486C-320-320-0.5-2A
    规格书:
    双灏业商城TG-A486C-320-320-0.5-2A.pdf
    描述:
    THERM PAD 320X320MM W/ADH GRAY
    产品介绍
    系列:
    H48-6C
    包装:
    Bulk
    外形尺寸:
    320.00mm x 320.00mm
    厚度:
    0.0197" (0.500mm)
    粘合剂:
    Adhesive - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Gray
    热阻率:
    导热系数:
    3.2W/m-K