    t-Global Technology TG-A486S-320-320-0.23-0
    型号:
    TG-A486S-320-320-0.23-0
    规格书:
    双灏业商城TG-A486S-320-320-0.23-0.pdf
    描述:
    THERM PAD 320X320MM RED
    产品介绍
    系列:
    H48-6S
    外形尺寸:
    320.00mm x 320.00mm
    厚度:
    0.0090" (0.229mm)
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Red
    热阻率:
    导热系数:
    1.8W/m-K