    t-Global Technology TG-A6050-3-15.9-1.0
    型号:
    TG-A6050-3-15.9-1.0
    规格书:
    双灏业商城TG-A6050-3-15.9-1.0.pdf
    描述:
    THERM PAD 15.9MMX3MM RED
    产品介绍
    系列:
    TG6050
    包装:
    Box
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    形状:
    Rectangular
    外形尺寸:
    15.90mm x 3.00mm
    厚度:
    0.0394" (1.000mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Red
    热阻率:
    导热系数:
    6.0W/m-K