    t-Global Technology TG-A6200-160-160-3.0
    型号:
    TG-A6200-160-160-3.0
    规格书:
    双灏业商城TG-A6200-160-160-3.0.pdf
    描述:
    THERM PAD 160MMX160MM BLUE
    产品介绍
    系列:
    TG-A6200
    包装:
    Bulk
    用途:
    Multi
    类型:
    Pad, Sheet
    外形尺寸:
    160.00mm x 160.00mm
    厚度:
    0.118" (3.00mm)
    材质:
    Silicone
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Blue
    热阻率:
    导热系数:
    6.2W/m-K