    t-Global Technology TG-A6200-25-25-0.5
    型号:
    TG-A6200-25-25-0.5
    规格书:
    双灏业商城TG-A6200-25-25-0.5.pdf
    描述:
    THERM PAD 25MMX25MM BLUE
    产品介绍
    系列:
    TG-A6200
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    用途:
    Multi
    类型:
    Pad, Sheet
    形状:
    Square
    外形尺寸:
    25.00mm x 25.00mm
    厚度:
    0.0197" (0.500mm)
    材质:
    Silicone
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    背衬、载体:
    颜色:
    Blue
    热阻率:
    导热系数:
    6.2W/m-K