    t-Global Technology TG-A6200F-320-320-5.0
    型号:
    TG-A6200F-320-320-5.0
    规格书:
    双灏业商城TG-A6200F-320-320-5.0.pdf
    描述:
    THERM PAD 320X320MM BLUE
    产品介绍
    系列:
    TG-A6200F
    包装:
    Bulk
    用途:
    Multi
    类型:
    Pad, Sheet
    外形尺寸:
    320.00mm x 320.00mm
    厚度:
    0.197" (5.00mm)
    材质:
    Silicone
    粘合剂:
    Tacky - One Side
    背衬、载体:
    Fiberglass
    颜色:
    Blue
    热阻率:
    导热系数:
    5.0W/m-K