    t-Global Technology TG-AH482-100-100-1.0-1A
    型号:
    TG-AH482-100-100-1.0-1A
    规格书:
    双灏业商城TG-AH482-100-100-1.0-1A.pdf
    描述:
    THERM PAD 100MMX100MM W/ADH RED
    产品介绍
    系列:
    H48-2
    包装:
    Box
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    外形尺寸:
    100.00mm x 100.00mm
    厚度:
    0.0394" (1.000mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    粘合剂:
    Adhesive - One Side
    背衬、载体:
    颜色:
    Red
    热阻率:
    导热系数:
    2.2W/m-K