    t-Global Technology TG-AH482-20-20-4.0-1A
    型号:
    TG-AH482-20-20-4.0-1A
    规格书:
    双灏业商城TG-AH482-20-20-4.0-1A.pdf
    描述:
    THERM PAD 20MMX20MM W/ADH RED
    产品介绍
    系列:
    H48-2
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    Multi
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    形状:
    Square
    外形尺寸:
    20.00mm x 20.00mm
    厚度:
    0.157" (4.00mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    粘合剂:
    Adhesive - One Side
    背衬、载体:
    颜色:
    Red
    热阻率:
    导热系数:
    2.3W/m-K