    t-Global Technology TG-AH486-35-10-7.0-0
    型号:
    TG-AH486-35-10-7.0-0
    规格书:
    双灏业商城TG-AH486-35-10-7.0-0.pdf
    描述:
    THERM PAD 35X10MM GRAY
    产品介绍
    系列:
    H48-6
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    用途:
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    形状:
    Rectangular
    外形尺寸:
    35.00mm x 10.00mm
    厚度:
    0.276" (7.00mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    颜色:
    Gray
    热阻率:
    导热系数:
    3.2W/m-K