    t-Global Technology TG-AL375-100-100-0.3-0
    型号:
    TG-AL375-100-100-0.3-0
    规格书:
    双灏业商城TG-AL375-100-100-0.3-0.pdf
    描述:
    THERM PAD 100MMX100MM GRAY
    产品介绍
    系列:
    L37-5
    包装:
    Box
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    外形尺寸:
    100.00mm x 100.00mm
    厚度:
    0.0120" (0.305mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    颜色:
    Gray
    热阻率:
    导热系数:
    1.6W/m-K