    t-Global Technology TG-APC94-320-320-5.0-0
    型号:
    TG-APC94-320-320-5.0-0
    规格书:
    双灏业商城TG-APC94-320-320-5.0-0.pdf
    描述:
    THERM PAD 320X320MM RED
    产品介绍
    系列:
    PC94
    包装:
    Box
    类型:
    Conductive Pad, Sheet
    外形尺寸:
    320.00mm x 320.00mm
    厚度:
    0.197" (5.00mm)
    材质:
    Non-Silicone
    颜色:
    Red
    热阻率:
    导热系数:
    4.0W/m-K