    Thomas Research Products LED50W-072-C0530
    型号:
    LED50W-072-C0530
    规格书:
    双灏业商城LED50W-072-C0530.pdf
    描述:
    LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 530MA
    产品介绍
    LED50W-072-C0530 产品详情
    电压 - 输入(最小):
    90VAC
    电压 - 输入(最大):
    305VAC
    电压 - 输出:
    36 ~ 72V
    电流 - 输出(最大值):
    530mA
    功率(瓦特):
    38 W
    工作温度:
    -30°C ~ 60°C
    效率:
    88%
    尺寸 / 尺寸:
    7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)