    USA Industrials BULK-RS-E60-114
    型号:
    BULK-RS-E60-114
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-E60-114.pdf
    描述:
    EPDM Rubber Strip - 60A - 3/16"
    产品介绍
    BULK-RS-E60-114 产品详情
    形状:
    Strip
    材质:
    EPDM
    厚度:
    0.188" (4.76mm) 3/16"
    宽度:
    2.000" (50.80mm)
    长度:
    10.0' (3.1m)
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C