    USA Industrials BULK-RS-EFR50-25
    型号:
    BULK-RS-EFR50-25
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-EFR50-25.pdf
    描述:
    2 Ply Fiberglass Fabric-Reinforc
    产品介绍
    BULK-RS-EFR50-25 产品详情
    形状:
    Strip
    材质:
    EPDM
    厚度:
    0.250" (6.35mm) 1/4"
    宽度:
    4.000" (101.60mm)
    长度:
    10.0' (3.1m)
    特性:
    Fabric-Reinforced
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C