    USA Industrials BULK-RS-H40-104
    型号:
    BULK-RS-H40-104
    品牌:
    USA Industrials
    分类:
    原材料 - 橡胶
    封装:
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-H40-104.pdf
    描述:
    Buna-N Rubber Strip - 40A - 1/8"
    产品介绍
    BULK-RS-H40-104 产品详情
    品牌:
    USA Industrials
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    形状:
    Strip
    材质:
    Buna N (Nitrile NBR)
    厚度:
    0.125" (3.18mm) 1/8"
    宽度:
    2.000" (50.80mm)
    长度:
    10.0' (3.1m)
    直径:
    颜色:
    Black
    特性:
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C