    USA Industrials BULK-RS-H50-637
    型号:
    BULK-RS-H50-637
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-H50-637.pdf
    描述:
    Buna-N Rubber Sheet - 50A - 3/8"
    产品介绍
    BULK-RS-H50-637 产品详情
    形状:
    Sheet
    材质:
    Buna N (Nitrile NBR)
    厚度:
    0.375" (9.53mm) 3/8"
    宽度:
    12.000" (304.80mm)
    长度:
    18.000" (457.20mm)
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C