    USA Industrials BULK-RS-H60-288
    型号:
    BULK-RS-H60-288
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-H60-288.pdf
    描述:
    Buna-N Rubber Strip - 60A - 1/8"
    产品介绍
    BULK-RS-H60-288 产品详情
    形状:
    Strip
    材质:
    Buna N (Nitrile NBR)
    厚度:
    0.125" (3.18mm) 1/8"
    宽度:
    6.000" (152.40mm)
    长度:
    5.0' (1.5m)
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C