    USA Industrials BULK-RS-H70-904
    型号:
    BULK-RS-H70-904
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-H70-904.pdf
    描述:
    Buna-N Rubber Roll - 70A - 1/16"
    产品介绍
    BULK-RS-H70-904 产品详情
    形状:
    Roll
    材质:
    Buna N (Nitrile NBR)
    厚度:
    0.063" (1.59mm) 1/16"
    宽度:
    3.0' (0.9m)
    长度:
    100.0' (30.5m)
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C