    USA Industrials BULK-RS-N60FDA-234
    型号:
    BULK-RS-N60FDA-234
    品牌:
    USA Industrials
    分类:
    原材料 - 橡胶
    封装:
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-N60FDA-234.pdf
    描述:
    FDA Neoprene Rubber Roll - 60A -
    产品介绍
    品牌:
    USA Industrials
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    形状:
    Roll
    材质:
    Neoprene
    厚度:
    0.125" (3.18mm) 1/8"
    宽度:
    3.0' (0.9m)
    长度:
    60.0' (18.3m)
    直径:
    颜色:
    White
    特性:
    Food Grade
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C