    USA Industrials BULK-RS-N60FDA-309
    型号:
    BULK-RS-N60FDA-309
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-N60FDA-309.pdf
    描述:
    FDA Neoprene Rubber Roll - 60A -
    产品介绍
    形状:
    Roll
    材质:
    Neoprene
    厚度:
    0.750" (19.05mm) 3/4"
    宽度:
    3.0' (0.9m)
    长度:
    20.0' (6.1m)
    直径:
    颜色:
    White
    特性:
    Food Grade
    工作温度:
    -34°C ~ 121°C