    USA Industrials BULK-RS-RCY60-30
    型号:
    BULK-RS-RCY60-30
    规格书:
    双灏业商城BULK-RS-RCY60-30.pdf
    描述:
    Recycled Rubber Sheet - 60A - 3/
    产品介绍
    BULK-RS-RCY60-30 产品详情
    形状:
    Sheet
    材质:
    Recycled Rubber
    厚度:
    0.375" (9.53mm) 3/8"
    宽度:
    24.000" (609.60mm)
    长度:
    30.000" (762.00mm)
    直径:
    颜色:
    Black-Speckled
    特性:
    工作温度:
    -17°C ~ 99°C