    USA Industrials ZUSAH1.5X7.5
    型号:
    ZUSAH1.5X7.5
    品牌:
    USA Industrials
    分类:
    O 圈
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ZUSAH1.5X7.5.pdf
    描述:
    O-RING BUNA-N BLACK PK100
    产品介绍
    ZUSAH1.5X7.5 产品详情
    品牌:
    USA Industrials
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    材质:
    Buna N (Nitrile NBR)
    破折号编号:
    标称内径:
    横截面形状:
    Round
    直径 - 内部:
    0.295" (7.50mm)
    直径 - 外部:
    0.413" (10.50mm)
    宽度/横截面:
    0.059" (1.50mm)
    颜色:
    Black
    硬度:
    70 Shore A
    工作温度:
    -40°C ~ 121°C