    图片 ZUSAH1X5 ZUSAH1X52 ZUSAH1X58 ZUSAH1X5.5 ZUSAH1X50
    品牌 USA Industrials USA Industrials USA Industrials USA Industrials USA Industrials
    系列 - - - - -
    包装 Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    产品状态 Active Active Active Active Active
    破折号编号 - - - - -
    标称内径 - - - - -
    横截面形状 Round Round Round Round Round
    直径 - 内部 0.197" (5.00mm) 2.047" (52.00mm) 2.283" (58.00mm) 0.217" (5.50mm) 1.969" (50.00mm)
    直径 - 外部 0.276" (7.00mm) 2.126" (54.00mm) 2.362" (60.00mm) 0.295" (7.50mm) 2.047" (52.00mm)
    宽度/横截面 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)
    颜色 Black Black Black Black Black
    硬度 70 Shore A 70 Shore A 70 Shore A 70 Shore A 70 Shore A
    工作温度 -40°C ~ 121°C -40°C ~ 121°C -40°C ~ 121°C -40°C ~ 121°C -40°C ~ 121°C