    USA Industrials ZUSAH1.6X18.1
    型号:
    ZUSAH1.6X18.1
    规格书:
    双灏业商城ZUSAH1.6X18.1.pdf
    描述:
    O-RING BUNA-N BLACK PK100
    产品介绍
    ZUSAH1.6X18.1 产品详情
    直径 - 内部:
    0.713" (18.11mm)
    直径 - 外部:
    0.839" (21.30mm)
    宽度/横截面:
    0.063" (1.60mm)
    工作温度:
    -40°C ~ 121°C