    图片 AHP50AJB-0R1 AHP50AJB-0R11 AHP50AJB-0R12 AHP50AJB-0R13 AHP50AJB-0R15
    品牌 YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
    系列 AHP AHP AHP AHP AHP
    封装/外壳 Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box
    包装 Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    产品状态 Active Active Active Active Active
    电阻 100 mOhms 110 mOhms 120 mOhms 130 mOhms 150 mOhms
    容差 ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
    功率 (W) 50W 50W 50W 50W 50W
    成分 Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
    温度系数 ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
    工作温度 -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C
    特性 - - - - -
    涂层,外壳类型 Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
    安装特性 Flanges Flanges Flanges Flanges Flanges
    尺寸 / 尺寸 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
    高度 - 安装(最大值) 0.650" (16.50mm) 0.650" (16.50mm) 0.650" (16.50mm) 0.650" (16.50mm) 0.650" (16.50mm)