    YAGEO CFR-12JB-52-3K3
    型号:
    CFR-12JB-52-3K3
    品牌:
    YAGEO
    规格书:
    双灏业商城CFR-12JB-52-3K3.pdf
    描述:
    RES 3.3K OHM 5% 1/6W AXIAL
    产品介绍
    CFR-12JB-52-3K3 产品详情
    品牌:
    YAGEO
    系列:
    CFR
    包装:
    Bulk
    电阻:
    3.3 kOhms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.167W, 1/6W
    特性:
    Automotive AEC-Q200
    温度系数:
    -500/ +350ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)