    图片 MT9P031I12STM-DR MT9P031I12STM-DP1 MT9P031I12STM-DP MT9P031I12STM-DR1 MT9P031I12STM-TP
    品牌 onsemi onsemi onsemi onsemi onsemi
    系列 - - - - -
    封装/外壳 48-LCC 48-LCC 48-LCC 48-LCC 48-LCC
    包装 Tray Tray Tray Tray Tape & Reel (TR)
    产品状态 Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
    类型 CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
    像素尺寸 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm
    有效像素阵列 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V
    每秒帧数 53.0 53.0 53.0 53.0 53.0
    电压 - 电源 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V
    工作温度 -30°C ~ 70°C -30°C ~ 70°C -30°C ~ 70°C -30°C ~ 70°C -30°C ~ 70°C