    Panasonic Electronic Components ERA-S15J221V
    型号:
    ERA-S15J221V
    规格书:
    双灏业商城ERA-S15J221V.pdf
    描述:
    RES TEMP SENS 220 OHM 5% 1/10W
    产品介绍
    ERA-S15J221V 产品详情
    电阻:
    220 Ohms
    阻抗:
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.1W, 1/10W
    温度系数:
    1500ppm/°C
    工作温度:
    -40°C ~ 125°C