    Panasonic Electronic Components ERA-V15J471V
    型号:
    ERA-V15J471V
    规格书:
    双灏业商城ERA-V15J471V.pdf
    描述:
    RES TEMP SENS 470 OHM 5% 1/16W
    产品介绍
    ERA-V15J471V 产品详情
    系列:
    ERAV
    电阻:
    470 Ohms
    阻抗:
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.063W, 1/16W
    温度系数:
    1500ppm/°C
    工作温度:
    -40°C ~ 125°C