    Panasonic Electronic Components ERA-W33J221X
    型号:
    ERA-W33J221X
    品牌:
    Panasonic Electronic Components
    分类:
    特种电阻器
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ERA-W33J221X.pdf
    描述:
    RES TEMP SENS 220 OHM 5% 1/32W
    产品介绍
    ERA-W33J221X 产品详情
    品牌:
    系列:
    ERAW
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    产品状态:
    Obsolete
    类型:
    Temperature Sensitive
    应用:
    Temperature Correction Circuits
    成分:
    Metal Film
    电阻:
    220 Ohms
    阻抗:
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.03W, 1/32W
    温度系数:
    3300ppm/°C
    工作温度:
    -40°C ~ 125°C