    Panasonic Electronic Components ERA-W33J331X
    型号:
    ERA-W33J331X
    规格书:
    双灏业商城ERA-W33J331X.pdf
    描述:
    RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/32W
    产品介绍
    ERA-W33J331X 产品详情
    电阻:
    330 Ohms
    阻抗:
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.03W, 1/32W
    温度系数:
    3300ppm/°C
    工作温度:
    -40°C ~ 125°C