    图片 ZUSAV2X6 ZUSAV2X68 ZUSAV2X60 ZUSAV2X62 ZUSAV2X66
    品牌 USA Industrials USA Industrials USA Industrials USA Industrials USA Industrials
    系列 - - - - -
    包装 Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    产品状态 Active Active Active Active Active
    材质 FKM FKM FKM FKM FKM
    破折号编号 - - - - -
    标称内径 - - - - -
    横截面形状 Round Round Round Round Round
    直径 - 内部 0.236" (6.00mm) 2.677" (68.00mm) 2.362" (60.00mm) 2.441" (62.00mm) 2.598" (66.00mm)
    直径 - 外部 0.394" (10.00mm) 2.835" (72.00mm) 2.520" (64.00mm) 2.598" (66.00mm) 2.756" (70.00mm)
    宽度/横截面 0.079" (2.00mm) 0.079" (2.00mm) 0.079" (2.00mm) 0.079" (2.00mm) 0.079" (2.00mm)
    颜色 Black Black Black Black Black
    硬度 75 Shore A 75 Shore A 75 Shore A 75 Shore A 75 Shore A
    工作温度 -26°C ~ 204°C -26°C ~ 204°C -26°C ~ 204°C -26°C ~ 204°C -26°C ~ 204°C