    Bourns Inc. PTL30-19A1-103B2
    型号:
    PTL30-19A1-103B2
    规格书:
    双灏业商城PTL30-19A1-103B2.pdf
    描述:
    SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM
    产品介绍
    PTL30-19A1-103B2 产品详情
    电阻:
    10 kOhms
    功率(瓦特):
    0.1W, 1/10W
    容差:
    ±20%
    行程范围:
    30mm
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)